2016/2017
Klasa |
|
Przewodniczący/a |
|
Zastępca |
|
Skarbnik |
|
1A |
|
Lidia Synoracka |
|
Beata Urbańczyk |
|
Elżbieta Rożnowska |
1B |
|
Monika Stachowiak-Grochala |
|
Katarzyna Batura |
|
Kinga Zych |
1C |
|
Artur Adamczak |
|
Anna Kaczanowska |
|
Renata Szymanowska |
1D |
|
Małgorzata Linart |
|
Rafał Łuksztet |
|
Renata Dąbrowska |
|
2A |
|
Agnieszka Kaczmarek |
|
Wojciech Ollek |
|
Małgorzata Wyrt |
2B |
|
Iwona Lewandowska |
|
Renata Brylińska |
|
Ewa Ciężka |
2C |
|
Katarzyna Kłos |
|
Andrzej Ratajczak |
|
Justyna Galus |
2D |
|
Marta Sobkowska |
|
Dorota Pawlasta |
|
Magdalena gapińska |
2E |
|
Katarzyna Gronowska |
|
Irena Stanulewicz |
|
Karolina Rohde |
|
3A |
|
Marzena Smolińska |
|
Renata Politowska |
|
Danuta Martyńska |
3B |
|
Alicja Kotarba |
|
Monika Fisz |
|
Tomasz Rożek |
3C |
|
Lidia Synoracka |
|
Anna Tylicka |
|
Renata Brząkowska |
3D |
|
Katarzyna Leciejewska |
|
|
|
Agnieszka Konieczna |
2015/2016
Klasa |
|
Przewodniczący/a |
|
Zastępca |
|
Skarbnik |
|
1A |
|
Bożena Kotwica |
|
Paulina Rocławska |
|
Małgorzata Wyrt |
1B |
|
Dorota Sobolewska |
|
Iwona Lewandowska |
|
Renata Brylińska |
1C |
|
Katarzyna Kłos |
|
Andrzej Kłos |
|
Justyna Galus |
1D |
|
Marta Sobkowska |
|
Dorota Pawlasta |
|
Magdalena Gapińska |
1E |
|
Katarzyna Gronowska |
|
Irena Stanulewicz |
|
Magdalena Łuszcz |
|
2A |
|
Janusz Bauza |
|
Marzena Smolińska |
|
Renata Politowska |
2B |
|
Monika Fisz |
|
Alicja Kotarba |
|
Tomasz Rożek |
2C |
|
Lidia Synoracka |
|
Renata Brząkowska |
|
Lucyna Łasecka |
2D |
|
Beata Kamińska |
|
Katarzyna Kubale |
|
Agnieszka Konieczna |
|
3A |
|
Marcin Walkowiak |
|
Witold Krystkowiak |
|
Mirosława Kantorska |
3B |
|
Marta Sobkowska |
|
Katarzyna Drzazgowska |
|
Mariusz Kiełbasiewicz |
3C |
|
Robert Filipiak |
|
Barbara Pazdowska |
|
Katarzyna Frankowska |
3D |
|
Dorota Piechowiak |
|
Agnieszka Muszyńska |
|
Grzegorz Tomaszewski |
3E |
|
Rafał Hewanicki |
|
Ewa Hoffmann |
|
Alicja Błażejewska |
2014/2015
Klasa |
|
Przewodniczący/a |
|
Zastępca |
|
Skarbnik |
|
1A |
|
Smolińska Marzena |
|
Politowska Renata |
|
Bauza Janusz |
1B |
|
Monika Fisz |
|
Alicja Kotarba |
|
Tomasz Rożek |
1C |
|
Lidia Synoracka |
|
Renata Brząkowska |
|
Lucyna Łasecka |
1D |
|
Wioleta Wieczorek |
|
Aneta Pawłowska |
|
Agnieszka Konieczna |
|
2A |
|
Marcin Walkowiak |
|
Witold Krystkowiak |
|
Mirosława Kantorska |
2B |
|
Katarzyna Drzazgowska |
|
Marta Sobkowska |
|
Mariusz Kiełbasiewicz |
2C |
|
Kromoliński Adam |
|
Smyk Paweł |
|
Pazdowska Barbara |
2D |
|
Dorota Piechowiak |
|
Jolanta Patelska |
|
Joanna Przesławska |
2E |
|
Rafał Hewanicki |
|
Alicja Błażejewska |
|
Ewa Hoffmann |
|
3A |
|
Paweł Kowalczewski |
|
Ryszard Woźniak |
|
Monika Bielecka |
3B |
|
Jolanta Zielińska |
|
Krzysztof Garnetz |
|
Agnieszka Grzechowiak |
3C |
|
Ryszard Kręzielewski |
|
Stefania Kośmicka |
|
Barbara Czerwińska |
3D |
|
Katarzyna Więckowska |
|
Iwona Soberska |
|
Joanna Andrzejewska |
2013/2014
Klasa |
|
Przewodniczący/a |
|
Zastępca |
|
Skarbnik |
|
1A |
|
|
|
|
|
|
1B |
|
|
|
|
|
|
1C |
|
|
|
|
|
|
1D |
|
|
|
|
|
|
1E |
|
|
|
|
|
|
|
2A |
|
|
|
|
|
|
2B |
|
|
|
|
|
|
2C |
|
|
|
|
|
|
2D |
|
|
|
|
|
|
|
3A |
|
|
|
|
|
|
3B |
|
|
|
|
|
|
3C |
|
|
|
|
|
|
3D |
|
|
|
|
|
|
3E |
|
|
|
|
|
|
3F |
|
Anna Kaczanowska |
|
Dariusz Korbal |
|
Katarzyna Gajewska |
2012/2013
Klasa |
|
Przewodniczący/a |
|
Zastępca |
|
Skarbnik |
|
1A |
|
Paweł Kowalczewski |
|
Ryszard Woźniak |
|
Monika Bielecka |
1B |
|
Jolanta Zielińska |
|
Agnieszka Grzechowiak |
|
Dorota Sobolewska |
1C |
|
Stefania Kośmicka |
|
Ryszard Kręzielewski |
|
Barbara Czerwińska |
1D |
|
Joanna Jasek |
|
Katarzyna Więckowska |
|
Małgorzata Sieracka |
|
2A |
|
Leszek Kaźmierczak |
|
Hanna Korbal |
|
Małgorzata Szymańska |
2B |
|
Lidia Andrzejczak |
|
Ewa Muszyńska-Roth |
|
Zofia Kocoń |
2C |
|
Halina Szambelan |
|
Bogdan Hoffmann |
|
Iwona Senger |
2D |
|
Maciej Tomczak |
|
Izabella Kryskowiak |
|
Elżbieta Orłowska |
2E |
|
Mirona Nowak |
|
Joanna Robowska |
|
Ewa Król |
2F |
|
Anna Kaczanowska |
|
Dariusz Korbal |
|
Katarzyna Gajewska |
|
3A |
|
Aleksandra Pietrzkiewicz |
|
Barbara Jankiewicz-Korcz |
|
Alicja Dzwoniarska |
3B |
|
Agnieszka Hermańska |
|
Roman Kaźmierski |
|
Małgorzata Gach |
3C |
|
Anna Stanisławska |
|
Elżbieta Dziekan |
|
Barbara Rogalska |
3D |
|
Katarzyna Węczkowska |
|
Wiesława Sobczak |
|
Ludmiła Sawińska |
3E |
|
Rafał Stróżyński |
|
Izabella Kozikowska |
|
Anita Różak |
3F |
|
Zdzisław Matlach |
|
Aleksandra Ajtner |
|
Małgorzata Antkowiak |
|