home loans

Odwiedziny online

mod_vvisit_counterDzisiaj17
mod_vvisit_counterWczoraj4
mod_vvisit_counterTydzień21
mod_vvisit_counterMiesiąc113
mod_vvisit_counterRazem38565

Twój IP: 54.166.207.223
Skład trójek klasowych PDF Drukuj Email

 

2016/2017

Klasa   Przewodniczący/a   Zastępca   Skarbnik

1A   Lidia Synoracka   Beata Urbańczyk   Elżbieta Rożnowska
1B   Monika Stachowiak-Grochala   Katarzyna Batura   Kinga Zych
1C   Artur Adamczak   Anna Kaczanowska   Renata Szymanowska
1D   Małgorzata Linart   Rafał Łuksztet   Renata Dąbrowska

2A   Agnieszka Kaczmarek   Wojciech Ollek   Małgorzata Wyrt
2B   Iwona Lewandowska   Renata Brylińska   Ewa Ciężka
2C   Katarzyna Kłos   Andrzej Ratajczak   Justyna Galus
2D   Marta Sobkowska   Dorota Pawlasta   Magdalena gapińska
2E   Katarzyna Gronowska   Irena Stanulewicz   Karolina Rohde

3A   Marzena Smolińska   Renata Politowska   Danuta Martyńska
3B   Alicja Kotarba   Monika Fisz   Tomasz Rożek
3C   Lidia Synoracka   Anna Tylicka   Renata Brząkowska
3D   Katarzyna Leciejewska       Agnieszka Konieczna

 

2015/2016

Klasa   Przewodniczący/a   Zastępca   Skarbnik

1A    Bożena Kotwica   Paulina Rocławska    Małgorzata Wyrt 
1B    Dorota Sobolewska   Iwona Lewandowska    Renata Brylińska 
1C    Katarzyna Kłos   Andrzej Kłos    Justyna Galus 
1D    Marta Sobkowska   Dorota Pawlasta     Magdalena Gapińska
1E   Katarzyna Gronowska     Irena Stanulewicz    Magdalena Łuszcz

2A    Janusz Bauza   Marzena Smolińska    Renata Politowska 
2B    Monika Fisz   Alicja Kotarba    Tomasz Rożek 
2C    Lidia Synoracka   Renata Brząkowska    Lucyna Łasecka 
2D    Beata Kamińska    Katarzyna Kubale   Agnieszka Konieczna 

3A   Marcin Walkowiak    Witold Krystkowiak    Mirosława Kantorska 
3B    Marta Sobkowska   Katarzyna Drzazgowska    Mariusz Kiełbasiewicz 
3C   Robert Filipiak     Barbara Pazdowska   Katarzyna Frankowska 
3D   Dorota Piechowiak     Agnieszka Muszyńska   Grzegorz Tomaszewski 
3E    Rafał Hewanicki   Ewa Hoffmann    Alicja Błażejewska 

 

 

2014/2015

Klasa   Przewodniczący/a   Zastępca   Skarbnik

1A    Smolińska Marzena    Politowska Renata   Bauza Janusz 
1B    Monika Fisz    Alicja Kotarba   Tomasz Rożek 
1C    Lidia Synoracka   Renata Brząkowska    Lucyna Łasecka 
1D    Wioleta Wieczorek   Aneta Pawłowska    Agnieszka Konieczna 

2A   Marcin Walkowiak    Witold Krystkowiak    Mirosława Kantorska 
2B    Katarzyna Drzazgowska    Marta Sobkowska   Mariusz Kiełbasiewicz 
2C    Kromoliński Adam    Smyk Paweł   Pazdowska Barbara 
2D    Dorota Piechowiak    Jolanta Patelska   Joanna Przesławska 
2E   Rafał Hewanicki   Alicja Błażejewska   Ewa Hoffmann

3A    Paweł Kowalczewski    Ryszard Woźniak   Monika Bielecka 
3B    Jolanta Zielińska   Krzysztof Garnetz    Agnieszka Grzechowiak 
3C    Ryszard Kręzielewski   Stefania Kośmicka    Barbara Czerwińska 
3D    Katarzyna Więckowska    Iwona Soberska   Joanna Andrzejewska 

 

2013/2014

Klasa   Przewodniczący/a   Zastępca   Skarbnik

1A            
1B            
1C            
1D            
1E            

2A            
2B            
2C            
2D            

3A            
3B            
3C            
3D            
3E            
3F   Anna Kaczanowska   Dariusz Korbal   Katarzyna Gajewska

 

2012/2013

Klasa   Przewodniczący/a   Zastępca   Skarbnik

1A   Paweł Kowalczewski   Ryszard Woźniak   Monika Bielecka
1B   Jolanta Zielińska   Agnieszka Grzechowiak   Dorota Sobolewska
1C   Stefania Kośmicka   Ryszard Kręzielewski   Barbara Czerwińska
1D   Joanna Jasek   Katarzyna Więckowska   Małgorzata Sieracka

2A   Leszek Kaźmierczak   Hanna Korbal   Małgorzata Szymańska
2B   Lidia Andrzejczak   Ewa Muszyńska-Roth   Zofia Kocoń
2C   Halina Szambelan   Bogdan Hoffmann   Iwona Senger
2D   Maciej Tomczak   Izabella Kryskowiak   Elżbieta Orłowska
2E   Mirona Nowak   Joanna Robowska   Ewa Król
2F   Anna Kaczanowska   Dariusz Korbal   Katarzyna Gajewska

3A   Aleksandra Pietrzkiewicz   Barbara Jankiewicz-Korcz   Alicja Dzwoniarska
3B   Agnieszka Hermańska   Roman Kaźmierski   Małgorzata Gach
3C   Anna Stanisławska   Elżbieta Dziekan   Barbara Rogalska
3D   Katarzyna Węczkowska   Wiesława Sobczak   Ludmiła Sawińska
3E   Rafał Stróżyński   Izabella Kozikowska   Anita Różak
3F   Zdzisław Matlach   Aleksandra Ajtner   Małgorzata Antkowiak